Back to Top

Anna

Děkujeme Michalovi, za krásně nafocené fotografie z naší svatby, za jeho přístup a přátelskost. Můžeme jen doporučit. A a R

14. 7. 2017 20:19
Pavla a René

Spolehlivý, komunikativní, profesionál ale zároveň přátelský, nádherné fotografie, široká nabídka fotoslužeb...

Naše spolupráce s Michalem začala předsvatebním focením. I přes veškerou počáteční nervozitu, jelikož jsme nebyli zvyklí být středem zájmu objektivu, jsme si focení náramně užili a to díky Michalovu přátelskému přístupu a určitě i díky milému doprovodu :)

"Aranžované" focení v den svatby probíhalo v podobně příjemném duchu. Průběh našeho svatebního dne Michal nijak nenarušoval ba dokonce splynul s davem což obzvláště oceňujeme, a přesto zachytil vše, co bylo třeba a ještě mnohem více. Když si svatebčané prohlíželi fotografie, byli často překvapeni když se na snímcích viděli, jelikož Michalovu přítomnost téměř vůbec neregistrovali a prý to nebylo vinou alkoholu ;)

Tímto Michalovi moc a moc děkujeme za to, že byl součástí naší svatby, že nám na památku vytvořil nádherné fotografie na kterých zachytil nejen naše tváře ale i lásku kterou k sobě chováme a těšíme se na další spolupráci až se narodí náš malý princ :) 

6. 7. 2017 12:42
Simča a Lukáš

S Michalem je super spolupráce... nafotil originální a moc hezké fotky :)

6. 6. 2017 18:56
Alena

Fotobox na maškarním plese byl super, máme moc pěknou fotku.

Děkuji

26. 3. 2017 19:24
Veronika a Ondřej

Děkujeme Michalovi za skvělé nafocení naše malé zimní svatby. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jej jen doporučit.

19. 3. 2017 11:38
Marcela Bohmová

Michale,děkujeme za služby které poskytujete a za perfektní fotečky,ples byl super,fotky jsou úžasné,máme na co vzpomínat a snad zase někdy příště,někde na nějaké akci! Už se moc těšíme,ať se Vám daří!Děkujeme!

7. 3. 2017 7:29
Liliana

Fotobox na maškarním je super :) Díky :)

1. 2. 2017 13:42
Jirka a Marie

Velice děkujeme Michalovi za precizní fotky z naší svatby.Jeho profesionální přístup byl na vysoké úrovni a vřele ho všem doporučuji.Ještě jednou Michale díky.

2. 1. 2017 23:56
Andrea

Michale,

děkujeme za perfektní služby při naší firemní akci 6. 12. v Hodoníně.

Byli jsme velmi spokojení. Především děkujeme za ochotu "přetáhnout" stanovenou dobu focení... všichni chtěli mít památku :-)

 

14. 12. 2016 10:50
Cejpkovi

Michal nás zaujal nabídkou svých služeb, které zahrnují například také možnost využít focení za použití dronu nebo pronájem fotoboxu. Přestože jsme těchto služeb (zejména kvůli špatnému počasí a malé velikosti svatebního sálu) nakonec nevyužili, je skvělé, že jsou u Michala dostupné. Již při prvním kontaktu se nám Michal jevil jako příjemný a spolehlivý člověk. Tento dojem jsme si upevnili při prvním setkání - na organizační schůzce, která proběhla přibližně týden před svatbou.

V den svatby nám nepřálo počasí – místy i velmi intenzivní déšť a zatažená obloha nebyly pro focení v přírodě, které jsme si předem naplánovali, ideální. Michal se deště však nezalekl a focení v přírodě jsme realizovali. Během něj byl nevěstě (která měla v důsledku předsvatebního úrazu horší pohyblivost) maximálně nápomocen při jednotlivých přesunech mezi lokacemi i v jejich rámci. Od fotek jsme, vzhledem k počasí, příliš nečekali. Když však fotky dorazily, byli jsme velmi příjemně překvapeni. Je zřejmé, že Michal ví, co dělá, nejen během focení, ale také během následného zpracovávání fotek. Na fotkách není rušivý déšť vidět. Naopak, některé fotky dokonce působí dojmem, jako kdyby byly focené za slunečného počasí, což je super!

Co se týče focení během obřadu a následné hostiny, je třeba ocenit, že Michal nafotil vše, co bylo hodno snímku a co si každý pár přeje mít zachyceno. Michal tak učinil zcela automaticky, aniž by ho na to musel kdokoli upozorňovat. Nafotil dokonce i to, čeho jsme si my nevšimli. O to hezčí je procházet si fotky a říkat si "tohle mi uteklo, ještě že to teď vidím". Pohotově vyhověl také našim speciálním přáním. Takže Michale, díky! Až se budeme brát podruhé, oslovíme Tě zas! ;-)

 

23. 10. 2016 16:30
Dalibor

Michale, děkuji za kvalitně provedené fotky. Rád se znova ozvu s dalším projektem :)

2. 10. 2016 6:19
Jana

Velmi s manželem děkujeme za příjemné svatební focení, profesionální přístup, krásné fotografie. Doporučujeme.

 

28. 9. 2016 17:13
Max Bögl Ostwind s.r.o.

Perfektní spolupráce, profesionální letecké snímky.

29. 7. 2016 7:54
Eva a Jarda Hroudovi

Moc děkujeme za krásné fotečky ze svatby. Michal byl všude, zachytil všechno co se dělo v ten správný moment. Skvělé nápady, profi vystupování. 

22. 6. 2016 12:25
Jirka a Zuzka Foltovi

Michal nám udělal krásné těhotenské i miminkovské fotky. Ani by nás nenapadlo, jak krásné fotky jdou vyrobit. Michal věděl, kdy je nejlepší doba na focení, přivezl s sebou pěkné rekvizity a zvládl aranžovat jak nás dva, tak při druhém focení i Belinku, která ještě nemá rozum z toho, že by měla nějak pózovat pro pana fotografa a bylo potřeba ji jemně nastavit do správných poloh. Michal má profi vybavení v ateliéru a fotky vyšly moc pěkně. Děkujeme moc Míšo.

 

8. 6. 2016 9:18
Kateřina Kubečková

Velice děkuji za spolupráci na Charitativním plese Fairytale night 26.3.2016 v Garage Club. Fotobox byl nedílnou součástí fotokoutku, kde se účastníci oblékali i do pohádkových kostýmů. Super vychytávkou fotoboxu je okamžité odeslání fotografií na email.

Děkuji za profesionální přístup a těším se na další spolupráci ! :-)

29. 3. 2016 10:50
LeníkDOMO

Báječné focení... Profesionální přístup.. Ráda zopakuji za každého počasí.. Hodně štěstí 

21. 10. 2015 19:31
Tereza

Focení bylo super. I když jsem se první trochu obávala jak to půjde, jelikož to byly odvážnější fotky a má osobnost je velice stydlivá. Vše bylo perfektní a profesionální. Byla to pro mě zajímavá zkušenost a vznikly z toho skvělé fotky. Myslím, že super byl i nápad s dýmovnicí a celkovým prostředím. Poradil a věděl jak se kde postavit otočit atd., ať to prostě vypadá pěkně. Všem určitě doporučuji Michalovy originální nápady fotek, přesně ví co a jak a výsledky jsou prostě skvělé.

Děkuji Michale

19. 10. 2015 11:21
Alena Weissová

Děkujeme za profesionální a originální fotografie Michalovi! Všem můžeme jen doporučit! :)

13. 10. 2015 20:49
Burdíkovi

S Michalem jsme byli velmi spokojeni, asi jako všichni :-) Provázel nás celým svatebním dnem od (pro nás) brzkého rána a zůstal až do večera. O Michalovi jsme téměř nevěděli, a přesto byl vždy tam, kde měl být. Už byl jistě na hodně svatbách a má spoustu zkušeností, protože vždy věděl, kde se co bude dít, aby tam byl včas.

Focení v parku jsme nechali kompletně na Michalovi a on si nás stavěl do póz tak, abychom nevypadali jako pařezy. Jen díky tomu máme pěkné fotky. Třešničkou na dortu bylo focení v písku, což se nám nezdálo jako dobrý nápad, ale nakonec to byly jedny z nejlepších fotografií. Tak se ho nebojte a ve všem mu důvěřujte. 

Michal nás dokonce vytáhnul za město a byli jsme se fotit na lokaci, kterou před svatbou obhlédl. Nemusím tedy zmiňovat naprosto profesionální přístup ;-)

Děkujeme, Jana a Vojtěch Burdíkovi.

22. 9. 2015 17:29
Elblovi
Od první chvíle, což bylo naše předsvatební focení, šlo vše jako po másle. Náš svatební den probíhal výborně, v případě, že vás Michal bude nabádat k focení v poli, kde se zrovna mlátí obilí a prachu je všude na rozdávání, určitě se tomu nebraňte a jedna návštěva čistírny ještě nikoho nezabila :) fotky jsou úžasné. Za nás velikánská spokojenost, ještě jednou velké díky. Eva a Lukáš Elblovi
27. 7. 2015 18:18
Steyerovi
Rádi bychom poděkovali Michalovi nejen za krásné fotky, které zachytily vše na naší svatbě, ale také za profesionální přístup, dobrou náladu a kreativnost při focení. Z fotek jsme nadšení. Doporučujeme všem!! Zuzka a Pavel Steyerovi
12. 7. 2015 9:06
Kotzianovi
Kouzlo fotografie je ten, že zachytí okamžik, okamžik který je originální a jedinečný... Tak jako pro nás byla naše svatba, náš svatební den byl pro nás jedinečný... Měly jsme z něj obavy jestli to vše dopadne jak má a jak to vlastně má dopadnout? Ale dopadlo to úžasně a velký podíl má na tom Michal Pudich. Aranžované focení jsme si užívaly a fotky dopadly nádherně. A těch momentek o kterých jsme ani nevěděli! Děkujeme za zachycení našeho vzácného a jedinečného dne. Pavlína a Martin Kotzianovi
31. 5. 2015 9:03
Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, 4.B
Ještě jednou celá třída moc děkujeme za super focení. Musíme především pochválit profesionální spolupráci, přátelskou atmosféru a hlavně skvělé fotky. Celé tablo je naprosto perfektní!! Všem můžeme jen doporučit. Střední škola hotelnictví a služeb a VOŠ, Opava
20. 4. 2015 15:54
L. Kučerová
Děkuji za super podzimní focení panu fotografovi a jeho osobní asistentce Vendulce. Vše bylo příjemné a profesionální.
30. 3. 2015 17:04
Powered by JoomVita VitaBook