Back to Top

Paťavovi

Michala můžeme všem vřele doporučit, zachytil naši svatbu do každého detailu. Je to profesionál, který je zároveň přátelský a ochotný. Nic u něj není problém, vyjde ve všem vstříc. Bezproblémová domluva, rychlá komunikace.

Fotky jsou ostré a mají nádherné barvy. Když si je člověk prohlíží, má pocit, jako by na té svatbě znova byl, Michal dokáže zachytit každý okamžik.

Při focení probíhala přátelská atmosféra. Určitě jeho služby v budoucnu využijeme znova.

Ještě jednou velké díky, Michale!
Jana a Lukáš Paťavovi

 

2. 10. 2019 7:08
Eva Chřibková

Chtěla bych vyjádřit velký dík Michalovi za jeho nádherné svatební fotky. Jeho přístup byl profesionální, Michal sám byl milý a přátelský a focení s ním bylo velmi příjemné a nenásilné. A když už jsme při aranžovaném focení nevěděli, co se sebou, poradil ;-) Vytvořil nám spoustu krásných a autentických záběrů z celého dne. Díky nim se můžeme přenést kdykoliv zpět, zavzpomínat... Fotky jsme měli k náhledu hotovy za 14 dnů. Můžu jen vřele doporučit :-)

10. 7. 2019 12:31
Věrka

Vaše práce a spolupráce je vynikající! Fotky z maškarního z Branky u Opavy jsou moc pěkné! A už teď se těšíme na fotky z dětského maškarního ve Slavkově! Děkujeme!

25. 2. 2019 14:30
Monika a Jirka Schreierovi

Profesionální fotograf s přátelským přístupem. Jsme velice spokojení, svatební fotky jsou krásné, spolupráce bez sebemenších problémů, rychlá komunikace. Moc všem doporučujeme a těšíme se na další focení. :-)
Ještě jednou děkujeme.
M & J Schreierovi

22. 10. 2018 19:07
Michaela Němcová

S Michalem jsme byli velice spokojení. Byl velmi profesionální, milý a nafotil nám překrásné svatební fotky. Můžeme Michala jenom doporučit. A tímto bychom chtěli Michalovi moc poděkovat za to, že byl součástí našeho svatebního dne.

26. 9. 2018 18:17
Jakub Stručka

Michal nám nafotil krásné svatební fotky jeho služby můžeme jenom doporučit.

16. 9. 2018 10:19
Nika Vaculčiaková

S Michalovým fotením nášho svadobného dňa sme boli veľmi spokojni. Fotenie bolo prííjemné, nenútené a s originálnymi nápadmi. Fotky sa fakt vydarili. Môžeme iba dalej odporúčať :)  

 

14. 8. 2018 8:49
Hanka Jančurová a rodinou

Michal nám nafotil krásné rodinné fotografie. Vytvořil tolik skvělých záběrů, že jsme měli velké dilema, které z nich si vlastně máme vybrat k úpravě.
Z některých snímků přímo čiší pohodová rodinná atmosféra a láska. Nevěřila bych, že toto lze tak krásně zachytit...
Michal má profesionální, pohodový přístup.
Můžeme jen doporučit! Jsme naprosto spokojení!
Michale děkujeme!

1. 6. 2018 6:43
Karin a Ronnie

S Michalem jsme si užili krásný svatební den a zároveň i narozeniny syna. Profesionální přístup, skvělá komunikace a nádherné fotky na celý život. Za nás mohu jen a jen doporučit. Michale moccc díky K a R

15. 5. 2018 12:18
Slanhofovi JANA A ROSTA

FOCENI Z PLESU BRANA SE NAM MOC LIBILO. JSME PRO LEGRACI A MOC NAPADITE BYLO ZAPUJCENI DOPLNKU. DEJUJEME. 

3. 3. 2018 12:14
Marcela Hlinková

Michalův fotobox  byl skvělým oživením plesu Brana,máme krásnou památku na ples, Michal byl trpělivý,ochotný a velice příjemný! Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příští focení,zároveň přejeme mnoho úspěchů v práci a podařených fotografií. Manželé Hlinkovi.

1. 3. 2018 20:36
Hynarovi

Fotobox na Brano plese je super a už po několikáté zaujme hosty, kteří této možnosti využijí. Je to legrace, navíc, když si můžeme vypůjčit různé doplňky i vtipného rázu k focení.Je to prostě krásná památka u všech příležitostí. 

Michal je navíc velice příjemný mladý muž a to samo už nabízí opakovaná focení. Fotky jsou hezké a přístup Michala ,k nám, dychtivým po zdokumentování onoho zážitku, je víc přátelský. Takže, Michale, díky  :)-.  Hynarová Libuše

1. 3. 2018 15:25
Dada

Díky panu Michalovi nikdy nezapomeneme na krásné odpoledne s přáteli a dětmi. Oceňuji velmi profesionální přístup a vstřícnost . Jistě budeme vaše služby využívat i v budoucnu. Dada a Kája

19. 1. 2018 9:06
Eva Olajcová

Děkujeme za krásné vánoční fotky. Pán fotograf byl velice příjemný, trpělivý a ochotný. Vše zvládl v klidu a to musel řešit dítě i psa?. 

16. 1. 2018 7:22
Veronika

Moc děkuji Michalovi za foto box na firemním večírku,

nepochybně se všem líbilo, vzhledem k tomu, že fronta byly nekonečná :-)

21. 11. 2017 9:29
Pavlína

Michala můžeme jako svatebního fotografa jen doporučit. Byl moc milý a přátelský. Osobně oceňuji rychlou a milou komunikaci přes mail, časovou dochvilnost a vstřícnost. Fotografie byly dodány během čtrnácti dnů a máme z nich velkou radost. Vlastně nejen my, ale celá rodina. Je to skvělá památka na celý život. Děkujeme! P a P 

15. 9. 2017 18:45
Pavlína

Velmi příjemná spolupráce, ze které vzešly nádherné fotky. Doporučuji pro focení miminek.

2. 9. 2017 13:22
Zuzka a Pavel

S Michalem jsme prožili krásný svatební den. Když se nám po dvou letech narodila dcera, neváhali jsme, Michal byl jasná volba. A i když se první focení nepodařilo, protože malá modelka neměla svůj den, byl velmi trpělivý. Na podruhé už to vyšlo a tímto děkujeme za perfektní fotky. Máme krásnou vzpomínku. 

24. 8. 2017 12:00
Simča a Lukáš

Děkujeme Michalovi za krásné svatební fotky...všem se moc líbí a hlavně my dva jsme maximálně spokojení :-)

17. 8. 2017 19:20
Anna

Děkujeme Michalovi, za krásně nafocené fotografie z naší svatby, za jeho přístup a přátelskost. Můžeme jen doporučit. A a R

14. 7. 2017 20:19
Pavla a René

Spolehlivý, komunikativní, profesionál ale zároveň přátelský, nádherné fotografie, široká nabídka fotoslužeb...

Naše spolupráce s Michalem začala předsvatebním focením. I přes veškerou počáteční nervozitu, jelikož jsme nebyli zvyklí být středem zájmu objektivu, jsme si focení náramně užili a to díky Michalovu přátelskému přístupu a určitě i díky milému doprovodu :)

"Aranžované" focení v den svatby probíhalo v podobně příjemném duchu. Průběh našeho svatebního dne Michal nijak nenarušoval ba dokonce splynul s davem což obzvláště oceňujeme, a přesto zachytil vše, co bylo třeba a ještě mnohem více. Když si svatebčané prohlíželi fotografie, byli často překvapeni když se na snímcích viděli, jelikož Michalovu přítomnost téměř vůbec neregistrovali a prý to nebylo vinou alkoholu ;)

Tímto Michalovi moc a moc děkujeme za to, že byl součástí naší svatby, že nám na památku vytvořil nádherné fotografie na kterých zachytil nejen naše tváře ale i lásku kterou k sobě chováme a těšíme se na další spolupráci až se narodí náš malý princ :) 

6. 7. 2017 12:42
Simča a Lukáš

S Michalem je super spolupráce... nafotil originální a moc hezké fotky :)

6. 6. 2017 18:56
Alena

Fotobox na maškarním plese byl super, máme moc pěknou fotku.

Děkuji

26. 3. 2017 19:24
Veronika a Ondřej

Děkujeme Michalovi za skvělé nafocení naše malé zimní svatby. Byli jsme velmi spokojeni a můžeme jej jen doporučit.

19. 3. 2017 11:38
Marcela Bohmová

Michale,děkujeme za služby které poskytujete a za perfektní fotečky,ples byl super,fotky jsou úžasné,máme na co vzpomínat a snad zase někdy příště,někde na nějaké akci! Už se moc těšíme,ať se Vám daří!Děkujeme!

7. 3. 2017 7:29
Powered by JoomVita VitaBook